Az egészséges életmód elkötelezett híve vagy? Köztünk a helyed!

Cégünk bio- és reform élelmiszereket, étrend-kiegészítőket és gyógyhatású készítményeket forgalmazó, több vidéki és budapesti áruházzal rendelkező nagy- és kiskereskedelmi vállalat. Budapest II. kerületi áruházunkba azonnali belépéssel, határozatlan idejű munkaviszonnyal, teljes munkaidőben

Eladó – pénztáros munkatársakat keresünk!

Az alábbi feladatok várnak:
• a vállalat üzletpolitikájának megvalósítása
• a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása
• szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak
• gyors és pontos pénztári munka
• árufeltöltés
• pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel
• az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása

Elvárásaink Veled szemben:
• vevőközpontú szemlélet
• ápolt megjelenés
• pontosság, alaposság
• önálló, felelősségteljes munkavégzés
• érettségi
• angol nyelvtudás
• állóképesség, fizikai munka iránti nyitottság

Ha még ezekkel is rendelkezel még jobb:
• élelmiszer- és gyógynövény eladói képesítés
• kereskedelmi érettségi
• hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
• étrendkiegészítők és gyógynövények ismerete

Amit kínálunk Számodra:
• megbízható, dinamikusan fejlődő magyar vállalat,•teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony,
• változatos, kihívást jelentő feladatok,
• fiatalos, jó hangulatú csapat,
• versenyképes jövedelem,
• Herbaház vásárlási kedvezmény.

Velünk még könnyebb egészségesen élni!

Önéletrajzodat kérjük küldd a takacs@herbahaz.hu email címre. A tárgy mezőben tüntesd fel, hogy „Eladó-pénztáros Mammut”.

Miért jelentkezz hozzánk?

Herbaház - az egészség áruháza

A Herbaház a bio- és reformélelmiszer, az étrend-kiegészítő és a gyógyhatású készítményeket forgalmazó cégek piacának egyik legmeghatározóbb szereplője, több vidéki és budapesti áruházzal rendelkező, dinamikusan fejlődő nagy- és kiskereskedelmi vállalat

Mikor egy új munkahelyet szeretnél megpályázni, nem csak az a kérdés merül fel, hogy Te mit tudsz hozzátenni a cég működéséhez, hanem az is, hogy munkáltatói oldalról mi mit kínálunk Neked:

  • biztosan és időben érkezik fizetésed
  • egy versenyképes cég alkalmazottja leszel, amely a Te jövődet is biztosítja
  • rendezett, áruházi környezetben dolgozhatsz
  • változatos, érdekes munkát kínálunk Neked
  • támogató vezetői háttér, akikre mindig számíthatsz
  • szuper, egymást segítő, összetartó csapat
  • meghatározott munkakörökben munkaruhát, védőeszközöket, szemüveg hozzájárulást biztosítunk Neked
  • folyamatos képzéseken vehetsz részt, később akár Te magad is szakértővé válhatsz
  • szakértő kollégáink életmóddal kapcsolatos tanácsai segítenek egészséged megőrzésében
  • ha speciális táplálkozási igényed van, vagy csak odafigyelsz az egészségedre, mindig kéznél van a reggeli, ebéd vagy sok speciális finomság, kedvezményes dolgozói áron
  • évente többször támogatjuk egészséged vitamincsomaggal

Kulturált munkakörnyezet és támogató közösség vár!

Hírlevél feliratkozás

Érdeklődési körök