Kategória betöltése...
Zöld filteres teák
Fedezze fel a zöld filteres teák kategóriában található termékeinket
TOP ÁR
MECSEK TEA ZÖLD TEA FILTERES 20DB
A zöld tea a nap bármely szakában egyensúlyba hozza szervezetünk működését, aktivizálja védekező erőinket és oldja a mindennapok feszültségét.
769 Ft
23 Ft / db
TOP ÁR
DR.CHEN TEA EREDETI KÍNAI ZÖLD TEA FILTERES 20DB
A Dr. Chen Eredeti Kínai Zöld Tea értékes hatóanyagai antioxidáns hatással rendelkeznek, védik a sejteket és a szöveteket a káros szabadgyökökkel szemben.
879 Ft
50 Ft / db
TOP ÁR
MECSEK TEA GYÖMBÉR-CITROM ÍZŰ ZÖLD TEA FILTERES 20DB
Ez a gyömbéres és citromos zöld tea ötvözi a gyömbér fűszeres melegségét a citrom frissítő savasságával, a könnyed zöld tea tökéletesen kiemeli az ízek harmóniáját. Lenyűgözően ízletes ital, mely pozitív hatással van egészségünkre is: frissít és támogatja az immunrendszert.
899 Ft
53 Ft / db
TOP ÁR
NATURLAND ZÖLD TEA NATÚR FILTERES 20DB
A kínaiak a hagyományok szerint a zöld tea leveleit nem érlelik, hanem közvetlenül a gyűjtés után megszárítják. Jellegzetes zamatát, kesernyésen édes ízét gazdag illóolaj-tartalma adja. Értékes anyagokban gazdag teáját a keleti kultúrákban rendszeresen fogyasztják. A zöld tea koffeintartalma révén frissítheti a testet és az elmét.
839 Ft
46 Ft / db
TEEKANNE GREEN TEA FILTERES 20DB
Összetevők: zöld tea Tápértéktáblázat 100 ml tea* átlagos tartalma: Energia 3 kJ (1 kcal) Zsír
796 Ft
40 Ft / db
MECSEK TEA ZÖLD MATÉ FILTERES 20DB
A zöld maté Dél-Amerika számos országában évszázadok óta elterjedt élénkítő, frissítő tea. Hagyományosan üreges tökből (calebasse) szalma szívószállal (bombilla) isszák. Földes, fanyar íze azonban jól érvényesül a klasszikus teáscsészében is.
1 281 Ft
64 Ft / db
HERBÁRIA ZÖLD TEA EPER FILTERES 25DB
A zöld tea magas antioxidáns tartalma és kesernyés, mégis tiszta, frissítő íze miatt a világ egyik leggyakrabban fogyasztott tea típus. Jellegzetes és erőteljes ízével harmonikus kombinációt alkot az eperrel.
1 344 Ft
54 Ft / db
TEEKANNE GREEN ÁFONYA-SZEDER ÍZESÍTÉSŰ ZÖLD TEA FILTERES 20DB
Green Tea Blueberry-Blackberry – Bogyós tea élmény. Élvezze a finom zöld tea és az áfonya és szeder gazdag ízének tökéletes harmóniáját. Ez az élénk és frissítő tea minden korttyal felébreszti az érzékeit.
796 Ft
40 Ft / db
MECSEK ZÖLD TEA CITRUSOKKAL 20DB
A zamatos narancs, a kissé fanyar citrom, és a briliáns zöld tea találkozik ebben teánkban.
1 186 Ft
59 Ft / db
TEEKANNE GREEN TEA GRAPEFRUIT ÍZESÍTÉSŰ FILTERES 20DB
Grapefruit ízesítésű zöld tea.
797 Ft
40 Ft / db
TEEKANNE GREEN TEA GYÖMBÉR-MANGÓ ÍZESÍTÉSŰ FILTERES 20DB
Green Tea Ginger-Mango - kitűnő és finom tea különlegessség
797 Ft
40 Ft / db
HERBÁRIA ZÖLD TEA NATÚR 25DB
A Herbária Natúr Zöld tea kiváló élénkítő, frissítő és antioxidáns élvezeti tea, mely akár a kávé alternatívájaként is fogyasztható. Koffeinmentes.
1 344 Ft
54 Ft / db
NATURLAND PRÉMIUM ZÖLD TEA LEVENDULAVIRÁGGAL 20DB
A hagyományok szerint a zöld tea leveleit nem érlelik, hanem közvetlenül a gyűjtés után megszárítják. Értékes anyagokban gazdag teáját a keleti kultúrákban rendszeresen fogyasztják. A NATURLAND különleges teakeverékével ízlelje meg a tradicionális, keleti ízvilág és a levendulavirág aromájának frissítő harmóniáját! 100%-ban természetes összetevőket tartalmaz!
1 477 Ft
74 Ft / db
DILMAH TEA SENCHA AROMÁS ZÖLD 30G
Dilmah filteres Sencha zöld tea aromazáró dobozban 20*1,5g
997 Ft
33 233 Ft / kg