Kategória betöltése...
Üdítők
Fedezze fel az üdítők kategóriában található termékeinket
AKCIÓ -29%
POWER FRUIT ITAL VÖRÖSÁFONYA ÉDESÍTŐSZEREKKEL 750ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Power Fruit Vörösáfonya 750 ml
562 Ft
399 Ft
532 Ft / l
GM COLLAGEN VIBE MENTA-LIME ÍZŰ SZÉNSAVAS ÜDÍTŐITAL KOLLAGÉNNEL 330ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Szénsavas, gyümölcsös ízekben elérhető kollagénes ital, édesítőszerrel.
549 Ft
1 664 Ft / l
AKCIÓ -20%
AKCIÓ -20%
ARIZONA SZÉNSAVMENTES ÜDÍTŐ ÁFONYA-KÖRTE FEHÉR TEA 450ML ÚJ DRS+50FT BETÉTDÍJ
665 Ft
529 Ft
1 176 Ft / l
AKCIÓ -20%
AKCIÓ -18%
VÖSLAUER BALANCE CITROM ÍZŰ ÜDÍTŐITAL 750ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Citromízű természetes ásványvíz alapú szénsavas üdítőital. 30%-kal csökkentett cukortartalom, kalóriaszegény, édesítőszermentes, szénsavval dúsított 100% vegán termék.
557 Ft
459 Ft
612 Ft / l
AKCIÓ -20%
ARIZONA SZÉNSAVMENTES ÜDÍTŐ BARACK IZŰ FEKETE TEA 450ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Őszibarack ízű szénsavmentes üdítőital fekete tea kivonattal, cukorral és édesítőszerrel 450ml
533 Ft
429 Ft
953 Ft / l
AKCIÓ -18%
VÖSLAUER BALANCE VÖRÖS SZŐLŐ ÍZŰ ÜDÍTŐITAL 750ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Szőlőízű természetes ásványvíz alapú szénsavas üdítőital. 50%-kal csökkentett cukortartalom, kalóriaszegény, édesítőszermentes, szénsavval dúsított 100% vegán termék.
557 Ft
459 Ft
612 Ft / l
AKCIÓ -18%
VÖSLAUER BALANCE PIROS GYÜMÖLCSÖK+ECHINACEA ÜDÍTŐITAL 750ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
A Vöslauer Balance Juicy természetes ásványvíz 7%-os gyümölcslé tartalommal, válogatott, kiváló minőségű kivonatokkal kombinálva. Természetesen tartósítószerek hozzáadása nélkül.
557 Ft
459 Ft
612 Ft / l
AKCIÓ -18%
VÖSLAUER BALANCE MANGÓ-ŐSZIBARACK ÍZŰ ÜDÍTŐITAL 750ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Mangó-őszibarack ízű természetes ásványvíz alapú szénsavas üdítőital. 30%-kal csökkentett cukortartalommal, édesítőszermentes, kalóriaszegény, 100% vegán termék.
557 Ft
459 Ft
612 Ft / l
AKCIÓ -18%
VÖSLAUER BALANCE PINK GRAPEFRUIT ÍZŰ ÜDÍTŐITAL 750ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Pink grapefruitízű természetes ásványvíz alapú szénsavas üdítőital. 30%-kal csökkentett cukortartalom, kalóriaszegény, édesítőszermentes, szénsavval dúsított 100% vegán termék.
557 Ft
459 Ft
612 Ft / l
VIWA VITAMINWATER IMMUNITY SZÉNSAVMENTES ÜDÍTŐITAL 600ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Citrom ízű, csökkentett energiatartalmú szénsavmentes üdítőital hozzáadott vitaminokkal, fruktózzal és steviával.
418 Ft
697 Ft / l
ALMDUDLER GYÓGYNÖVÉNYES ÜDÍTŐITAL CUKORMENTES 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Ausztria legendás üdítője 32 alpesi gyógynövényből, friss forrásvízből és citromsavból készült szénsavas üdítőital, amely tartósítószert nem tartalmaz. Az üdítő jól ismert a fiatalok és az idősebb generáció körében is. A frissítő nem tartalmaz cukrot, ezért beilleszthető a speciális diétákba is és bűntudat nélkül fogyasztható. Ideális választás a meleg, nyári napokon.
794 Ft
1 588 Ft / l
BOB BUBBLE TEA ÜDÍTŐITAL FRUIT BERRY 360ML
BOB Bubble tea fekete teából készült alkoholmentes üdítőital eper- és málnalével, áfonyalét tartalmazó italgyöngyökkel.
1 128 Ft
3 133 Ft / l
VIWA VITAMINTEA GREEN ICE TEA CITROM-LIME ZERO CUKOR 330ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Citrom-lime ízű energiamentes szénsavmentes üdítőital organikus zöld tea kivonattal hozzáadott vitaminokkal és édesítőszerekkel.
310 Ft
939 Ft / l