Kategória betöltése...
Fürdés, szappanok
Fedezze fel a fürdés, szappanok kategóriában található termékeinket
AKCIÓ -21%
SKIN SUPER GOOD TERMÉSZETES HELLO HYDRATION TUSFÜRDŐ 500ML
Indiai mosódió alapú tusfürdő, mely a tisztálkodás során intenzíven hidratálja, simává és ragyogóvá varázsolja a bőrt. A bio aloekivonat vitaminokkal látja el, segít megnyugtatni és puhává tenni azt. A bio CBD kenderkivonatból származik, mélyen hidratál és táplál, selymesen puhává, kellemes tapintásúvá varázsolja a bőrt. A bio zöldtea- és uborkakivonat friss, fiatalos megjelenést kölcsönöz számára.
2 036 Ft
1 599 Ft
3 198 Ft / l
AKCIÓ -21%
SKIN SUPER GOOD TERMÉSZETES NO STRESS TUSFÜRDŐ 500ML
Indiai mosódió alapú tusfürdő, mely segít kikapcsolódni, messze űzi a stresszt és jó hangulatot teremt. Bio banánkivonat hidratálja és vitaminokkal tölti fel, bio kókuszolaj mélyen táplálja és puha bársonyos érzetet kölcsönöz a bőrnek. Bio madagaszkári vanília finom virágaromájának köszönhetően segít a relaxálásban.
2 036 Ft
1 599 Ft
3 198 Ft / l
AKCIÓ -21%
SKIN SUPER GOOD TERMÉSZETES GO SOOTHING TUSFÜRDŐ 500ML
Indiai mosódió alapú tusfürdő, mely gyengéden ápolja és gyümölcsös illatfelhőbe burkolja a bőrt. A bio eperkivonat megnyugtatja, puhává, bársonyossá varázsolja, a vadmálna-kivonat rugalmassá, ragyogóvá téve védi a bőrt a környezeti hatásoktól. A bio acai-kivonat puhítja és kisimítja azt.
2 036 Ft
1 599 Ft
3 198 Ft / l
AKCIÓ -21%
SKIN SUPER GOOD TERMÉSZETES REFRESH TUSFÜRDŐ 500ML
Indiai mosódió alapú tusfürdő, mely frissesség és vitalitás érzését adja egész napra. Bio maracuja kivonat feszessé és rugalmassá teszi, bio borsmenta-illóolaj hűsíti és felfrissíti a bőrt. Bio gránátalmakivonat tökéletesen hidratál, segítségével a bőr hihetetlenül puhává, bársonyossá válik.
2 036 Ft
1 599 Ft
3 198 Ft / l
AKCIÓ -20%
FROSCH FOLYÉKONY SZAPPAN UTÁNTÖLTŐ LEVENDULA 500ML
Folyékony szappan levendula kivonattal. Kíméletesen tisztítja a kézbőrt és minden kézmosáskor védi a kiszáradástól. Értékes hidratáló hatású összetevői támogatják a bőr természetes védőrétegét és kellemes, tiszta érzetet biztosítanak. A visszazárható utántöltő tasakkal kevésbé növeli a természet hulladékterhelését. Mikroműanyag mentes és bőrsemleges pH-értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.
1 628 Ft
1 299 Ft
2 598 Ft / l
AKCIÓ -19%
LANGELICA OFFICINALIS HAB-TUSFÜRDŐ KURKUMA 500ML
Természetes kurkuma kivonattal gondoskodik arról, hogy bőre természetesen ragyogó, egészséges és illatos legyen. A kurkuma a legősibb és legértékesebb fűszerek egyike: a hagyományos ajurvédikus gyógyításban több, mint 2500 éve használják gyulladásgátló, antioxidáns, valamint sejtöregedés gátló hatásának köszönhetően.
1 594 Ft
1 299 Ft
2 598 Ft / l
AKCIÓ -30%
CHARLOTTE KRÉMSZAPPAN ADORABLE APPLE GRÁNÁTALMA KIVONATTAL UTÁNTÖLTŐ 750ML
Harapnivalóan almás illatú krémszappan gránátalma kivonat érintésével ötvözve. Puha, krémes összetétel. A gránátalma kivonat táplálja, regenerálja és hidratálja a bőrt; megőrzi annak nedvességét, növeli rugalmasságát, kellemes érzést biztosítva.
917 Ft
639 Ft
852 Ft / l
AKCIÓ -19%
LANGELICA OFFICINALIS HAB-TUSFÜRDŐ GYAPOT-WHITE MUSK 500ML
A gyapot tápláló hatásának, és a fehér pézsma egyedi illatának köszönhetően kellemesen édes fürdőben merülhet el, mely puhává és selymessé teszi bőrét.
1 594 Ft
1 299 Ft
2 598 Ft / l
AKCIÓ -30%
CHARLOTTE KRÉMSZAPPAN LAVENDER DREAM LEVENDULA OLAJJAL UTÁNTÖLTŐ 750ML
A Charlotte Lavender Dream krémszappan a levendula mezők illatával borítja be és kellemesen ellazítja használójának kezét, lelkét egyaránt. A termékhez adott levendulaolaj gyorsan meggyőz majd arról, hogy nemcsak egy tisztálkodó szerről van szó: egy harmonikus érzést ébresztő, aromás szertartásról, amelyet nem hagyhatsz ki!
917 Ft
639 Ft
852 Ft / l
AKCIÓ -35%
CHARLOTTE KRÉMSZAPPAN ATLANTIC FRESH TENGERI SÓVAL UTÁNTÖLTŐ 750ML
A kényeztető Atlantic Fresh krémszappan elengedhetetlenül hozzátartozik a mindennapi higiéniához. A hozzáadott tengeri sókristályok gyengéden, mégis hatékonyan hidratálják és ápolják a bőrt. A mélykék tengeri hullámok színe ihlette és keltette életre, hogy a természet üdeségével dobjuk fel a kézmosást.
917 Ft
599 Ft
799 Ft / l
AKCIÓ -21%
HIMALAYA AJURVÉDIKUS SZAPPAN TISZTA OLAJJAL 125G
Szappan ajurvédikus olajjal 125g
1 578 Ft
1 249 Ft
9 992 Ft / kg
AKCIÓ -21%
SKIN SUPER GOOD TERMÉSZETES ENERGY BOMB TUSFÜRDŐ 500ML
Indiai mosódió alapú tusfürdő, mely a benne lévő friss citrus és fűszeres bazsalikom segítségével intenzív energialöketet ad. Bio mandarinkivonat tonizálja, simává, ragyogóvá teszi, bio bazsalikomkivonat vitaminokkal tölti fel és segíti a bőrt fiatalosságának megőrzésében. Bio grapefruit-kivonat erősíti, és feszességet, rugalmasságot biztosít számára.
2 036 Ft
1 599 Ft
3 198 Ft / l
AKCIÓ -19%
LANGELICA OFFICINALIS HAB-TUSFÜRDŐ ARGÁN 500ML
Az argánolaj egy értékes olaj, amit az argánfa (Argania spinosa) magjából nyernek ki, gyakran használják a bőr- és hajápolásban.
1 594 Ft
1 299 Ft
2 598 Ft / l
AKCIÓ -24%